DAHUA CCTV SİSTEMLERİ

dahua banner

Analog ve IP Sistemler için Geniş ve Denenmiş Ürün Ailesi

Dahua Teknoloji ürün ailesi, küçük ev ve işyeri kamera güvenlik sistemlerinden, binlerce kameranın izlendiği ve kayıt yönetimi yapıldığı metrolar, havalimanları, karayolları ve şehir merkezi izleme (Mobese) sistemleri gibi büyük projelere kadar çözümler sağlayan geniş bir ürün portföyü oluşturmaktadır. Kalite/fiyat optimizasyonunun ön sıraya çıktığı projelerimizde, müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek Dahua HD Analog ve IP Video ürünlerini kullanıyoruz.

Dahua Teknoloji Video Gözetim Sistemleri

Dahua Teknoloji, dünyanın önde gelen ve gelişmiş video gözetim çözümü sağlayıcısıdır. Her yıl satış gelirlerinin %10’unu Ar&Ge için ayıran Dahua, 3000’den fazla mühendis ve 600’den fazla profesyonelden oluşan Ar&Ge ekibi ile yüksek kalite ve performans sağlayan ürünler sunmayı amaçlamakta ve geliştirdiği yeni teknolojilerin patentleriyle adını duyurmaktadır. Dahua 2014 IMS Dünya Raporuna göre dünya çapında 2. büyük pazar payına sahiptir.

Dahua Teknoloji, 20 buluş patenti dahil olmak üzere 442 patente sahiptir. Dünyada birçok “Güvenlik Şehri” projesinde önerilen marka ve en etkili güvenlik şirketlerinden biridir.

Dahua sahip olduğu patentli HDCVI teknolojisi ile koaksiyel kablo üzerinden Full HD (1080p) görüntü sağlayabilmektedir. HD ve Full HD çözünürlükteki HDCVI teknolojisine sahip kameralar, hali hazırda analog kameraların kurulu bulunduğu, koaksiyel kablo altyapısına sahip tesis ve binalarda, herhangi bir ilave kablolama yapmadan yüksek çözünürlüklü yeni nesil bir Video sistemi’ne sahip olma avantajı sağlamaktadır. Dahua video kayıt ünitelerinde bulunan hibrid ve tribrid teknolojileri sayesinde analog, HDCVI ve/veya IP Video kameraları aynı anda yönetme imkanına sahiptir. Güncel video teknolojilerinin tümüne sahip olan ve ONVIF tam üyesi olan Dahua her türlü bina ve tesis için uygun bir çözüm olarak öne çıkmaktadır.

Dahua Çin menşeili bir ürün olmasına rağmen, yapılan testlerde dünyanın en iyi bilinen Video sistemlerine üstünlük sağlamakta ve dünya çapında sayısız projede tercih edilmektedir. Kendi video yönetim yazılımının yanı sıra, önde gelen video yönetim yazılımları ile de kolayca entegre olan kameraları sayesinde Dahua ABD ve Avrupa’da önde gelen pek çok sistem entegratörü gibi KÜP Teknoloji’nin de ürün portföyünde yerini almıştır.

Dahua CCTV ürünleri her tip uygulama ve teknik gereksinimine cevap vermektedir.

 • HDCVI Kameralar
 • HDCVI DVR
 • IP Kamera
 • IP PTZ Kamera
 • NVR Üniteleri
 • Lazer PTZ Kamera
 • Termal PTZ Kamera
 • Lens ve Muhafazalar
 • Klavyeler
 • Aksesuarlar
 • Monitörler

Geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mini dome kameralardan PTZ hareketli speed dome kameralara, dahili kutu kameralardan dahili/harici muhafazalı kameralara tüm çözümler bulunmaktadır.