Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri Geçiş Kontrol Sistemleri Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri can, mal ve bilginin korunması amacıyla kullanılmaktadır. Personel Devam Kontrol / Takip Sistemi, Kartlı Geçiş Sistemleri ile entegre edilebilmektedir.

Kartlı Geçiş Sistemleri, Kim?, Nerede?, Ne zaman?, Ne Kadar Süreyle cevabını alabileceğiniz, denetim sağlayabileceğiniz sistemlerdir. Kullanıcıların yetkilerinin tanımlanmasını sağlar, geriye dönük raporlama imkanı verir.

Personel Devam Kontrol / Takip Kontrol Sistemleri ise, işletme içinde belirlenmiş kontrol noktalarındaki geçiş hareketlerini, yasal mevzuatlara, vardiya saatlerine ve işletmenin özel koşullarına göre anlamlı hale getirerek, her personelin o ay içindeki çalışma saatini tespit eder. Ayrıca bordroya esas teşkil eden puantaj bilgilerini oluşturur.

KÜP Teknolojik Ürünler projenize özel çözümler sunabilmekte, işletmenin özel isteklerini karşılayabilmektedir. Her ne kadar adı Kartlı Geçiş Sistemi olarak tanımlansa da, proximity (uzaktan yaklaştırmalı tip) kart dışında parmak izi, damar, retina vb. biyometrik okuyucular, tuş takımı, mifare kart gibi farklı teknolojiler kullanmak mümkündür.

Kartlı Geçiş Sistemlerinde dikkat edilmesi gerekenler;
* İhtiyacın ve riskin doğru tanımlanması.
* Gerekli cihaz adetlerinin belirlenmesi, standartlara uygun sistem tasarımı.
* Kaliteli ve uluslararası standartlara uygun ürün seçimi.
* Bakım ve satış sonrası servis hizmetleri.