Global Fire Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama Sistemleri konusunda 20 yıldan beri üretim ve satış faaliyetlerini sürdüren Global Fire Equipment firması, geçtiğimiz yıllarda dünya çapında yeniden bir yapılanma sürecine girmiştir. Global Fire Equipment firmasının planı ve hedefi, geniş potansiyel pazarlarda lokal ofislerini oluşturmaktır. Bu hususta dünyada birkaç ofisini hayata geçirmiş olup bu süreç artarak devam etmektedir.

İlki Brerzilya’nın Sergipe vilayetinde oluşturulmuştur ve bunu GFE S.E.A. Kuala Lumpur, GFE MENA Amman-Ürdün ve GFE PH Filipinler takip etmiştir. Son olarak Türkiye pazarının önemi nedeniyle, Türkiye’de ve aynı zamanda Türkçe konuşan Rusya Devletlerinde faaliyet gösterecek olan GFE-Türkiye ofisimizin açıldığını iftiharla duyurmak isteriz.

Artık 2014 yılından itibaren Global Fire Equipment firması olarak, kendi sahasında 17 yıllık bilgi birikimine sahip ve son derece uzman olan kadrosu ve tecrübeli teknik servis ekibi ile GFE Bina Kontrol Sistemleri adı altında Türkiye’de de faaliyetlerine devam edecektir. Sürekli stok, yedek parça garantisi, teknik destek, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile GFE Bina Kontrol Sistemleri Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Kıbrıs pazarında hak ettiği yeri çok kısa sürede alacaktır.

 Ürün Grupları
– Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri
– Adreslenebilir ve Konvansiyonel
– Paneller, Dedektörler,
– Yangın ihbar butonları,
– Sirenler Flaşörler, Modüller,
– Kapı Tutucuları,
– Güç Kaynağı Üniteleri,
– Arabirim modüller röleler,

ŞARTNAME
SERTİFİKALAR
KATALOG