Geçiş Kontrol Sistemi Yazılımları ile Bütünleşmiş Bir Güvenlik Platformu

1982 yılında İngiltere’de kurulmuş olan TDSI bir geçiş kontrol sistemi üretici firmasıdır. TDSI geçiş kontrol sistemlerini, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları,hastaneler ve oteller gibi çok sayıda kullanıcı olan uygulamalarda ve ayrıca hükumet binaları, askeri tesisler,bankalar gibi yüksek güvenlik seviyeli uygulamalar için tasarlamakta ve tesis etmektedir.

En gelişmiş proximity, RFID,Smart Card, Mifare ve biyometrik giriş kontrol teknolojileri kullanılarak,ihtiyaç ve talepleriniz euygun çözümler oluşturulmakta ve uygulanmaktadır. Ayrıca geçiş kontrol sistemi yazılımları ile bütünleşmiş bir güvenlik platformu oluşturabilmektedir. SQL veri tabanı üzerinde çalışan yazılım gelişmiş bakım ve yedekleme opsiyonlarına sahiptir. Sınırsız kapı kontrol lisansına genişletile bilmektedir. Türkçe yazılım desteği bulunmaktadır.Basit, sadece kartlı giriş kontrolü amaçlı tek kapı uygulamalarından, çok-kullanıcılı, çok-siteli LAN/WAN bağlantılı bütünleşmiş güvenlik ve kartlı giriş kontrol sistemlerine kadar her tip ve büyüklükte sistemlerini sorunsuz, güvenilir şekilde uygulayabilirsiniz.

Dünya üzerinde 30 ülkede 20.000’den fazla TDSI geçiş kontrol sistemi kurulumu gerçekleştirilmiştir.

NFS Teknoloji TDSI ürünlerini,proje firmalarının ihtiyaç duyduğu tüm çevre donanımlarıyla birlikte ve profesyonel çözüm halinde sunmaktadır.NFS Teknoloji, 2011 yılında Türkiye’de Geçiş Kontrol Sistemleri alanında satış lideri olmuştur.

ŞARTNAME
SERTİFİKALAR
KATALOG