Telesis & Karel IP – Sayısal Santralları Yetkili Satıcı ve Servisi

Oncom Haberleşme Telefon Santralları, IP sistemler ve Network çözümlerinde Türkiye’nin güvenilir ismi. Optimizasyon ve Performans konularında uzman kadrosu ve çözümleriyle hızınızı artırırken altyapı maliyetlerinizi de azaltıyor. Kuruluşundan bugüne Türkiye’nin en büyük şirketlerine çözümler üreten şirketimiz birçok firmaya anahtar teslimi proje teslim etmiş ve bu konudaki başarısını ispatlamıştır. Oncom aynı zamanda tüm haberleşme sistemleri konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri de vermektedir. Birçok alandaki projeleri, her sektörden şirket için hayata geçirme tecrübesine sahip olan Oncom, uzman kadrosuyla müşterilerinin ;Güvenilir İş Ortağı; olmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bugüne hızla büyürken müşteri ve teknolji odaklılık ilkesinden asla taviz vermemiştir

Telesis Kimdir ?

Telesis A.Ş. 1983 yılında kurulmuştur. Ülkemizde, ilk Elektronik, Sayısal, ISDN ve IP santralar herhangi bir lisans olmadan Telesis tarafından tasarlanarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Telesis, ödünsüz kalite anlayışı, etik kuralları, çevre yaklaşımı, geniş ve eğitimli servis ağı, konusunda uzman personelleri ve yüksek performanslı ürünleri ile sektöründe öncüdür.40’ın üzerinde ülkede de kurulu Telesis santralları, kalite güvencesiyle ISO 9001:2008 standartlarına uygun olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana üretilen hat toplamı 3 milyonun üstündedir.

Karel Kimdir ?

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye’de elektronik telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye’nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur.Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Karel, haberleşme elektroniği alanında Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesis ve standartlarına sahiptir.Bu gün Türkiye’nin 30’dan fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç eden pazar lideri markasıdır. Dünyanın bilinen ve güvenilen kurumlarından Brand-Finance’ın her sene hazırladığı “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” listesindeki markalardan biri olarak gösterilmektedir.

ŞARTNAME
SERTİFİKALAR
KATALOG