OpenScape UC Uygulamarı

Kurumlarda çalışanların performansını önemli ölçüde arttıran açık ve esnek tümleşik iletişim çözümü…

OpenScape Business Uygulamaları

Unify tarafından yapılan bir araştırmaya göre, çalışanlar kendilerine sunulan geniş iletişim seçeneklerini (telefon ve e-posta, faks, anlık mesajlaşma veya sosyal medya) kullanırken çeşitli zorluklar ile karşılaştıkları farkedilmiştir..Bu durum, çalışanların takım performansı, üretkenlik ve müşteri iletişimleri üzerinde önemli etkiler oluşturmaktadır.Herhangi bir işletmenin başarısı, büyük ya da küçük ölçekli olmasına bakılmaksızın kurduğu iletişimin verimliliğine bağlıdır.

Günümüzde küçük ve orta ölçekli işletmelerde ekiplerin çalışma modelleri artık daha sanal ve çalışanlar da daha mobil hale geldiklerinden; ekiplerin iş arkadaşlarıyla, müşterileriyle ve iş ortakları ile sürekli iletişim halinde olmaları önemli unsurlardan biri haline gelmiş durumdadır.

Unify Video Konferans

Video özellikleri iletişim dünyasına geldi

Pahalı ekipman. Bilmediğiniz kontroller. Telaşlı bağlantılar. Ve ümidiniz karşı tarafa siz birisiyle yürüyebilseniz. Yani çoğumuz video konferansların nasıl olduğunu biliyoruz.

Bizim farklı bir yaklaşımımız var. Biz basit, ulaşılabilir ve uygun fiyatla yaparız. OpenScape Video ‘da video ile UC ‘yi entegre etmekle diğer tekliflerle karşılaştırıldığında benimsenme önemli ölçüde daha kolaydır. Tek bir uygulamayla tam bir UC özellik seti getirilmektedir. Aslında biz video konferans görüşmesini telefon çağrısı gibi basit hale getirdik.

Session Border Controller

Tüm Ekip için Güvenli İletişim

Packet sniffers. Spoofs. Rootkits. Trojans. Worms. Black hats. Ciddi olarak bütünleşik iletişimin güvenliğini sağlama zamanı gelmedi mi?

Herhangi Bir Yerden Çalışanlar İçin Akıllı Güvenlik.

Ekibiniz ağınız etrafındaki güvenlik bariyerlerinin arkasında güvendedir. Orada kötü adamların yararlanabileceği en küçük birşey güvenlik açığıdır. Siz iletişimi boğmadan güvenli şeyleri yapmak zorundasınız.

OpenScape Session Border Controller bütünleşik iletişim için yeni nesil güvenliktir. Network’teki SIP trunking, uzak ofis ve hatta ev çalışanları korur, en ileri teknikle tasarlanmış yapısıyla ağınızı kurşun geçirmez bir hale getirir. Sessizce arka planda çalışır. Hiçbir sıkıntısı ve hatası olmadan.

Genişletilebilir. Şifrelenmiş. Yedekli. Entegre.

OpenScape Session Border Controller veri merkezlerinde kullanıma hazır, sanallaştırılmış bir güvenlik uygulamasıdır. Bu güvenlik ekibinizin çalıştığı network sınırlarının ötesinde uygulamalara kadar uzanır.

Tamamen şifrelenmiş algoritmalar ile bağlantıları ve saldırıları izler. İsteğe bağlı yedeklilik ile iş sürekliliği de sağlar. Entegre olan ortak yönetim ile “sıfır ayar” ‘la uygulamanın kurulumu aynı anda yapılır.

UC networkünüzü ,Sabit, Arıza emniyetli, Maliyet-Etkin koruma. Heryerden bağlanan çalışanlarınızı güvende tutun. Networkünüzü güçlü tutun.

ŞARTNAME
SERTİFİKALAR
KATALOG